Вініри – це мікропротези, які широко застосовуються в естетичній стоматології і дозволяють добитися ідеального зовнішнього вигляду передньої групи зубів. Використовуються в тих випадках, коли виправити існуючі дефекти іншими методами не вдається або результат необхідний в короткі терміни.
Якщо Ви хочете поставити композит або кераміку чи для початку просто дізнатися вартість вінірів, зверніться за консультацією до стоматології Скайклінік.
Прихована загроза — карієс: причини, симптоми, методи лікування та профілактики
Композитні вініри ставлять, як правило, за один візит до лікаря. Бувають винятки, коли встановлення потребує більше часу.
використовувати захисні пристосування під час занять спортом;
Відгуків про вініри досить багато, почасти, через доступність процедури.
Встановлюються вініри тільки на здорові та цілі зуби – якщо зуб пошкоджений або занадто зруйнований, така процедура є неефективною.
якщо пацієнт має звичку гризти нігті (олівці, ручки тощо);
Вінір же, навіть у разі жувальних зубів, можна надіти тільки на частину зуба. Тобто немає необхідності пиляти весь зуб. Ще одна важлива відмінність: коронкою накриваються, як правило, зуби без нерва. Вінір бажано ставити на живий зуб, в якому є нерв.
коли відсутні жувальні (задні) зуби – тоді навантаження на передні зуби занадто велике.
Основними протипоказаннями до мікропротезування є недостатня товщина зубної емалі, патологічне стирання зубів, захворювання пародонту і карієс.
Після цього проводять фотографування зубних рядів. За результатами первинної діагностики складається подальший план дій з підготовки до вінірингу, виготовлення та встановлення тонких накладок на зуби.
Проте й ціна на них вища. Зазвичай вініри з кераміки будуються на спеціальному каркасі та потім піддаються click here дії високої температури.
Вініри – більш надійніші за реставрацію зубів за допомогою фотополімерних пломб. Тому що вінір – це одна монолітна деталь, яка наклеюється на кожен зуб окремо за допомогою тонкого шару спеціального клею – композитного цементу. Щоб було наочніше, пропоную порівняти вінір та пломбу з порцеляновим та пластиковим посудом. Порцеляновий посуд спочатку виглядає краще, і в процесі служби краще зберігається.